شنبه تا 5 شنبه از ساعت 9 تا 17
09120149115 02188307019
02188307019
09120149115

تور زمینی آنتالیا نوروز 1403

ST Antalya Turkey riviera 2 525x350 - تور زمینی آنتالیا نوروز 1403

تور زمینی آنتالیا ویژه نوروز 1403

 

اگر چه تور زمینی آنتالیا یکی از تورهای گروهی محبوب است اما در هر زمانی از سال موجود نبوده و محدودتر از تورهای هوایی آنتالیا برگزار می شود . اگر شما به سفرهای گروهی و زمینی علاقه مندید تور زمینی آنتالیا را به شما پیشنهاد می کنیم . البته باید قبل از هر چیزی از شرایط برگزاری این تور مطلع شوید .تور زمینی آنتالیا ویژه نوروز 1402

تور آنتالیا زمینی،سفری طولانی تر اما پر از هیجان و صد البته ارزانتر!

همانطور که گفته شد تور زمینی آنتالیا از محبوبیت زیادی برخوردار است ، اما دلایل آن چیست ؟

  • . دلیل اول گروهی سفر کردن می باشد که برای بسیاری از گردشگران لذت بخش است .
  • .  دلیل دیگر قیمت مناسب تر آن نسبت به تور هوایی آنتالیا می باشد . زیرا قیمت های نجومی بلیط هواپیما از آن کسر می شود . البته این نکته هم مد نظر داشته    باشید که تور آنتالیا زمینی همیشه در دسترس نیست و تنها برخی آژانسهای مسافرتی مجری برگزاری آن ها هستند .
  • . دلیل دیگر محبوبیت هم لذت بردن از مناظر طبیعی بین راه است . که مطمئنا با هواپیما هیچگاه چنین منظره هایی را نخواهید دید .

تور زمینی آنتالیا از تهران

تور آنتالیا زمینی از تهران با اتوبوس های VIP برگزار می گردد و مبدا سفر آن ها ترمینال غرب یا همان ترمینال آزادی می باشد . به این معنی که شما باید راس ساعت اعلام شده در محل ترمینال حاضر باشید تا از اتوبوس جا نمانید .

از تبریز به جمع گردشگران تور زمینی آنتالیا بپیوندید

تور آنتالیا زمینی از تیریز نیز برگزار می شود . اما این همان تور زمینی آنتالیا از تهران است و شما در بین مسیر به مسافرین اضافه می شوید .

تور آنتالیا زمینی ترکیبی

تور آنتالیا زمینی با چند مقصد نیز برگزار می شود ، که به آن تور ترکیبی آنتالیا هم گفته می شود . برای مثال این تورها عبارتند از : تور زمینی آنتالیا – استانبول و تور ترکیبی استانبول – آنتالیا _ کوش آداسی می باشند . که معمولا زمان برگزاری آن ها 15 روزه است .

در تور آنتالیا زمینی از لیست پیشنهادی هتل انتخاب کنید !

برای انتخاب هتل در تور آنتالیا زمینی کمی دستتان بسته تر است . این محدودیت به این دلیل است که مجری برگزاری کننده تور در پکیج خود اگر به صورت گروهی باشد ، تعداد محدودی از هتل های مختلف ، با خدمات و ستاره های مختلف برای شما آماده می کنند تا بر اساس بودجه و سلیقه تان ، یکی از آنها را انتخاب نمایید .

مناطق و دسته بندی هتل های آنتالیا

اگر بخواهیم تورهای آنتالیا زمینی را به لحاظ منطقه جغرافیایی دسته بندی کنیم ، آن ها را به 6 دسته تقسیم می کنیم ، که عبارتند از : هتل های مرکز شهر آنتالیا ، هتل های لارا ، هتل های کندو ، هتل های بلک ، هتل های سیده ، هتل های بلدینی و هتل های کمر .

هتل های ساحلی آنتالیا

هتل های ساحلی آنتالیا بیشتر در منطقه لارا قرار دارند . از هتل های محبوب لارا می توان به هتل تایتانیک لارا ، هتل میراکل لارا ، هتل کاروانسرای لارا و هتل های دلفین نام برد . البته هتل های منطقه کندو نیز در انتهای بخش لارا واقع شده اند .

لوکس ترین و گران ترین هتل های آنتالیا

اگر بخواهیم راجع به لوکس ترین هتل ها و گران ترین هتل های آنتالیا صحبت کنیم ، بی شک منطقه بلک همان جاست ! از معروف ترین و با کیفیت ترین هتل های ترکیه و مخصوصا بخش بلک ، هتل لند آف لجندز را می توان با پارک آبی معروفش جزو بی رغیب ترین ها نام برد . در کنار این هتل می توان به هتل مکس رویال بلک ، هتل رگنوم بلک ، هتل ریکسوس پریمیوم بلک و هتل گرانادا لاکچری بلک اشاره کرد .

هتل های با طبیعت کوهستانی و خط ساحلی آنتالیا

اگر می خواهید جایی برای اقامت در دل طبیعتی که از یک طرف کوهستان و از طرف دیگر ساحل دریای زیبای مدیترانه را در دیدتان داشته داشته باشید ، حتما هتل های منطقه کمر را انتخاب کنید ، از محبوب ترین آن ها می توان به هتل اورنج کانتی کمر و هتل مکس رویال کمر اشاره کرد .

تور زمینی آنتالیا چند روزه برگزار می شود ؟

تورهای زمینی آنتالیا معمولا 10 روزه برگزار می شوند . که از این زمان معمولا 5 شب را در هتل اقامت می باشید و الباقی را در مسیر هستید . البته تورها به صورت 12 روزه و 15 روزه  هم برگزار می گردند که بستگی به نوع تور شما دارد .

در مسیر تور زمینی آنتالیا از چه شهرهایی گذر می کنیم ؟

تور زمینی آنتالیا همان طور که گفته شد از مبدا تهران برگزار می شود . در اینجا با مسیر حرکت تا مقصد آشنا می شویم . مسیر حرکت به دو بخش تقسیم می شود :

  • مسیر داخل ایران : تهران ، قزوین ، زنجان ، تبریز ، مرند ، ماکو ، مرز بازرگان . ( حدودا 990 کیلومتر )
  • مسیر داخل ترکیه : دوبایزید ، ارزروم ، ارزنجان ، سیواس ، اکسارای ، نفت شهر ، قونیه ، ماناوگات ، و در نهایت آنتالیا . ( حدودا 1.510 کیلومتر )

 

 

برای مشاهده پکیج تور زمینی آنتالیا کلیک کنید!

 

آنتالیاجدید 1024x1024 - تور زمینی آنتالیا نوروز 1403

تور زمینی آنتالیا ویژه نوروز 1402

 

آنتالیا 1024x1024 - تور زمینی آنتالیا نوروز 1403

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    تلفن تماس : 09120149115