شنبه تا 5 شنبه از ساعت 9 تا 17
09120149115 02188307019
02188307019
09120149115

تور آنتالیا پاییز 1402

ت

برای دیدن پکیج ها کلیک کنید

ور آنتالیا بهار 1402

در تور آنتالیا همه چیز به هتل خلاصه می شود ! تور آنتالیا ویژه عید فطر

در تور آنتالیا برعکس استانبول ، بیشتر وقت خود را در هتل خواهید بود . پس کیفیت هتل در تور ترکیه آنتالیا بسیار مهم است و اغلب مسافرین نیز ترجیح می دهند تا دریک هتل 5 ستاره اقامت داشته باشند ، اما کیفیت خدمات و امکانات همه هتل های 5 ستاره uall آنتالیا یکسان نبوده و نیز اصرار برخی مسافرین به رزرو هتل در یک منطقه خاص مثل لارا یا بلک به نفع خودشان تمام نمی شود .تور آنتالیا بهار 1402

چند نکته برای رزرو تور آنتالیا

تور آنتالیا بهار 1402

1. چرا باید با تور به آنتالیا بروید؟

تور آنتالیا شامل چه مواردی می شود ؟

 • بلیط رفت و برگشت
 • 6 یا 7 شب اقامت در هتل
 • صبحانه ، نهار ، شام ، نوشیدنی ، میان وعده
 • ترانسفر رفت و برگشت از فرودگاه به هتل و بالعکس
 • ترانسفر زمینی ( درصورت داشتن پروازهای ایرانی )
 • لیدر فارسی زبان
 • بیمه مسافرتی
 • گشت شهری

سفر به آنتالیا با تور ارزان تر است !

با خرید تور آنتالیا به صورت پکیج کامل بسیاری از دغدغه هایتان برطرف می شود و چون چارترکننده ها تمام خدمات را قالب تور گروهی و انفرادی به مسافران ارائه می دهند ، رزرو تور آنتالیا آژانس هواپیمایی برای شما بسیار ارزان تر تمام می شود تا اینکه شما جداگانه این خدمات را تهیه کنید .

2. اقامت در آنتالیا تنها یک هفته !

پروازهای رفت و برگشت آنتالیا یک هفته ای هستند . یعنی پروازهایی که چهارشنبه به آنتالیا می روند چهارشنبه برمی گردند . پس مدت اقامت در تورهای آنتالیا فقط 6 یا 7 روز است ؛ نه کمتر ، نه بیشتر !

شما تور آنتالیا را چه با پروازهای ایرانی ، چه با پروازهای خارجی بگیرید باید یک هفته در آنتالیا بمانید .

3. تور آنتالیا با پرواز ایرانی یا خارجی ؟

شما برای خرید تور آنتالیا دو راه دارید :

1- تور آنتالیا با پروازهای ایرانی ارزان تر اما با معطلی بیشتر

2- تور آنتالیا با پروازهای خارجی گران تر اما سریع تر و آسوده تر

تور آنتالیا با پرواز ایرانی

قضیه از این قرار است که پروازهای ایرانی آنتالیا در خود فرودگاه آنتالیا مسافران را پیاده نمی کند . هر ایرلاین به یکی از شهرهای اطراف آنتالیا می روند که حدود 3 الی 4 ساعت با ماشین تا خود آنتالیا فاصله دارند . به طور مثال :

 • پرواز ایران ایر و ماهان به آنتالیا ← فرود در شهر اسپارتا ← ترانسفر زمینی آنتالیا ( حدود 4 ساعت )
 • پرواز قشم به آنتالیا ← فرود در شهر دنیزلی ← ترانسفر زمینی آنتالیا ( حدود 3.5 ساعت )

به طور کلی حرکت پروازهای ایرانی حدودا ساعت 12 شب است که شما حدودا ساعت 3 صبح به دنیزلی یا اسپارتا می رسید و بعد از 4 ساعت حدودا ساعت 7 صبح به آنتالیا و هتل تان می رسید . توجه داشته باشید که در تور آنتالیا ترانسفر زمینی به عهده برگزار کننده تور است .

تور آنتالیا با پرواز ترک

اگر ترانسفر زمینی و معطلی شب تا صبح اذیت تان می کند ، پروازهای ترک را برای تور آنتالیا انتخاب کنید که حرکت شان معمولا صبح زود است و شما قبل از ظهر مستقیم به خود فرودگاه آنتالیا و با ترانسفری کوتاه به هتل تان می رسید . البته این راحتی کمی هزینه هم دارد . پروازهای ترک تقریبا 30 درصد از پروازهای ایرانی گران تر هستند .

4. تور زمینی آنتالیا

اکثرا در ذهن مسافران تورهای آنتالیا به صورت هوایی تعریف شده است . اما گاهی تورهای زمینی آنتالیا هم برگزار می شوند که قیمت مناسب تری دارند و تجربه متفاوتی برای شما رقم خواهند زد .

تهران – آنکارا ( 30 تا 35 ساعت )

آنکارا – آنتایا ( حدود 9 ساعت )

با هزینه ای کمتر از یک پنجم سفر هوایی

تور آنتالیا زمینی برگزار نمی شود !

تورهای زمینی آنتالیا همیشه برگزار نمی شود و فقط در زمان هایی که حجم مسافر تور آنتلیا زمینی به اوج خود برسد آژانس ها تور را برگزار می کنند که تورها به حدنصاب برسد . معمولا تورهای زمینی آنتالیا در ایام نوروز و تابستان برگزار می شود و به دلیل ارزان بودن و تجربه متفاوت مسافرت گروهی ، مسافران خاص خودش را همیشه دارد .

5. بهترین زمان برای سفر با تور آنتالیا

معمولا گردشگران تمام ایام سال به آنتالیا سفر می کنند . این بستگی به هدف شما از سفر دارد . به دنبال آب وهوای معتدل و دلپذیر آنتالیا در آنتالیا در بهار هستید ؟ حمام آفتاب روی شن های داغ ساحلی و تفریحات آبی تور آنتالیا تابستان را می پسندید ؟ یا باران ونسیم خنک دریا و خلوتی هتل های آنتالیا در تور آنتالیا پاییز و زمستان را ؟

بهترین زمان سفر به آنتالیا از نظر قیمت 

پاییز و زمستان به خاطر سردی هوا قیمت تور آنتالیا به پایین ترین حد خود می رسد . معمولا با شروع فصل سرما بسیاری از هتل های 5 ستاره آنتالیا به خصوص در منطقه کمر به دلیل حجم کم مسافر تعطیل می شوند . پس اگر در زمستان و با قیمت خیلی مناسب به آنتالیا سفر کردید انتخاب هتل هایتان محدود می شود .

تور آنتالیا ؛ از هتل های محبوب تا مناطق توریستی

انتخاب نادرست یک تور آنتالیا نامناسب با اقامت در هتل و منطقه ای که مناسبتان نیست ، به راحتی خاطره سفر شما را تلخ خواهد کرد . پس باید بدانید که چه انتظاری از خدمات سفر و امکانات هتل های آنتالیا دارید ؟ درباره مناطق مختلف آنتالیا اطلاعات داشته باشید ، هتل هارا مقایسه و در نهایت تور آنتالیا مورد نظرتان را رزرو کرده و تدارک سفر را بچینید .

هتل های ALL یا UALL آنتالیا ؟ کدام مناسب تر است ؟

نگران هزینه های غذا در آنتالیا نباشید ! شما هزینه تمام وعده های غذایی و نوشیدنی یک هفته را هنگام خرید تور آنتالیا هتل 5 ستاره UALL  پرداخت کرده اید . علاوه بر هتل های 5ستاره ، برخی از هتل های 4 ستاره هم دارای خدمات ALL بوده اما تنها هتل های 5 ستاره UALL هستند . در واقع بالا بودن قیمت تور آنتالیا نیز به خاطر اقامت در این هتل های با کیفیت است .

هتل های ALL آنتالیا و استفاده محدود

هتل های ALL INCLUSIVE آنتالیا امکانات تفریحی خوبی دارند . جذابیت خدمات و خورد و خوراک در این هتل ها چنان شما را سرگرم می کند که شاید قید بیرون رفتن از هتل و رفتن به سواحل آنتالیا را بزنید . رایگان بودن غذاهای این هتل ها فقط محدود به غذاهای اصلی نیست ، میان وعده ها مثل چای ، کیک و شیرینی و کافی و … هم کاملا رایگان هستند . تنها محدودیت هتل های ALL  آنتالیا در ساعت استفاده از خدمات خورد و خوراک است . یعنی شما تا ساعت 12 شب فرصت دارید تا از این غذاها رایگان استفاده کنید .

هتل های UALL آنتالیا و استفاده نامحدود

اگر اهل خوردن غذا و نوشیدنی در نیمه شب هستید ، انتخاب دیگری هم وجود دارد . خدمات و امکاناتی که در هتل های ALL آنتالیا ارائه می شوند ، در هتل های UALL نیز در اختیار میهمانان قرار می گیرند ، با این تفاوت که در هتل های UALL به صورت 24 ساعته می توانید از غذا و خوراکی ها و نوشیدنی رایگان استفاده کنید .

ذکر این نکته بسیار مهم است که کیفیت خدمات و امکانات هتل های UALL آنتالیا یکسان نیست . پس برای انتخاب هتل قیمت تور آنتالیا هتل 5 ستاره UALL بهتر است ابتدا با مشاورین سفر سیاحت ماندگار صحبت کنید .

مرکز شهر آنتالیا

مرکز شهر آنتالیا بافتی قدیمی داشته و هتل های آن امکانات کمتری دارند . ساحل آنتالیا در شهر نیز بیشتر صخره ای است . در این منطقه بازار بزرگ و قدیمی آنتالیا ارزش دیدن دارد . از هتل های مرکز شهر آنتالیا می توان به ددمان ، رکسوس و داون تاون است .

 

منطقه لارا آنتالیا 

لارا در شرق شهر آنتالیا واقع شده و یکی از بهترین منطق آنتالیا است . هتل های آنتالیا خوب اما نسبت به قیمت چندان با کیفیت نیستند . هتل تایتانیک ، هتل دلفین و هتل کرملین پالاس از جمله هتل های 5 ستاره لارا هستند . از جاذبه های منطقه لارا نیز می توان به سواحل و آب و هوای عالی و مراکز خرید متنوع مثل تراسیتی و دپو منطقه لارا هستند .

قیمت تور آنتالیا مطقه لارا کمی بالاتر از سایر مناطق بوده و مشاورین سفر سیاحت ماندگار گشت رزرو هتل در این منطقه را چندان توصیه نمی کنند.

منطقه کمر آنتالیا

منطقه کمر در قسمت غربی آنتالیا قرار داشته و بسیار زیباست . کمر حدود 1 ساعت از مرکز شهر آنتالیا فاصله داشته و مناظر بی نهایت زیبا دارد . در این منطقه هتل های شیک و مجلل ، رستوران ها ، سواحل و طبیعت هیجان انگیزی در انتظار شما خواهد بود . تقریبا اکثر هتل های منطقه کمر مانند آوانتگارت ریزورت ، اورنج کانتی ، ترنس آتلانتیک و … 5 ستاره و UALL هستند .

منطقه بلک آنتالیا

اگر به بازی گلف علاقه دارید ، در منطقه بلک هتل رزرو کنید . چون تقریبا تمام هتل های منطقه بلک دارای زمین گلف هستند . منطقه بلک دارای روستاهای بسیار لوکس با طبیعت شگفت انگیز است . هتل های 4 و 5 ستاره بلک ، امکانات و تفریحات آبی و سواحل زیبایی داشته و بهترین انتخاب برای متقاضیان تور لوکس آنتالیا هستند . هتل الاکوالیتی و هتل آدوریاگلف جزء هتل های آنتالیا در منطقه بلک هستند .

 

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

  تلفن تماس : 09120149115