شنبه تا 5 شنبه از ساعت 9 تا 17
09120149115 02188307019
02188307019
09120149115

تاریخ رفت اردیبهشت 1402

مدت 3شب 4 و روز

ایرلاین معراج معراج

مقصد استانبول

شروع قیمت 12000000 تومان

تور استانبول بهار 1402

همه چیز در مورد شهر  استانبول

چرا  استانبول؟ برای تفریح یا خرید؟ چقدر کیفیت هتلتان مهم است؟ اگر قبلا به آنجا سفر کرده باشید میدانید که هتل های آن بی کیفیت و گران هستند. حمل و نقل در این شهر گران است و باید زبان ترکی بلد باشید تا بتوانید به راحتی در شهر تردد و خرید کنید. استانبول مراکز دیدنی مختلفی دارد که اگر خودتان ندانید آن ها کجا هستند باید گشت شهری را نیز به صورت آپشنال خریداری کنید و به همراهی لیدر به آنها سر بزنید. تور استانبول بهار 1402اگر گرانی بلیط ها را در نظر بگیریم، تمامی این موارد میتواند باعث شود سفر استانبول شما سفری گران قیمت شود اما اگر تورتان کیفیت مطلوب نداشته باشد، استانبول شما تبدیل به ضرر مالی میشود. [caption id="attachment_5405" align="aligncenter" width="674"]تور استانبول بهار 1402 تور استانبول بهار 1402[/caption] 

راهنمای تور استانبول

برای خرید تور استانبول باید نوع سفر را مشخص کنید. یعنی مشخص کنید که به دنبال تور زمینی استانبول هستید یا تور هوایی آن؟ همچنین باید هتل مورد نظرتان را انتخاب کنید. ضمن اینکه باید بدانید که مهم ترین فاکتور تاثیر گذار روی قیمت تور استانبول از تهران و سایر شهرها، تاریخ سفر است.

تور هوایی استانبول

اگر میخواهید بلیط ارزان قیمت خریداری کنید باید توجه داشته باشید که تاریخ سفر شما در های سیزن(HIGH SEASON) است یا لو سیزن (lOW SEASON): 

شرایط خرید تور استانبول در های سیزن

پروازهای استانبول در های سیزنتابستان و اوایل بهار یعنی ایام نوروز دوران های سیزن برای خرید بلیط تور استانبول است، یعنی در این ایام قیمت بلیط گران است و خرید تور استانبول از تهران و سایر شهرها در این ایام به افرادی پیشنهاد میشود که برای تفریح و استراحت سفر میکند. در تابستان هوای استانبول نسبتا گرم است و با توجه به شرجی بودن هوا تا حدودی به هوای شمال کشورمان در تابستان شباهت دارد، تابستان به صورت کلی ایام توریستی محسوب میشود و گرانی این فصل به همین دلیل است.نوروز آب و هوای استانبول مطلبوب میباشد و زنده شدن دوباره زمین این شهر را بیش از پیش دیدنی میکند. در دیگر ماه های بهار ممکن است باران شدید و مداوم را در استانبول شاهد باشیم که ممکن است تور ترکیه استانبول شما را تحت تاثیر قرار دهد. در های سیزن بهتر است بلیط تان را یک یا دوماه قبل از تاریخ سفر خریداری کنید تا مبلغ کمتری پرداخت کنید.قیمت بلیط تور استانبول در های سیزن از حدود 5/3 میلیون تومان به بالا برآورد میشود. هتل های استانبول در های سیزنبرای رزرو تور استانبول در این ایام باید توجه داشته باشید که قیمت هتل ها در این ایام تقریبا دو برابر میشود.هتل های استانبول به صورت کلی کیفیت مطلوبی ندارند و هرچه بیشتر به میدان تکسیم نزدیک باشند بدون توجه به کیفیت قیمت شان افزایش می یابد.نزدیک بودن به میدان تکسیم مزیت محسوب میشود چون از هزینه حمل و نقل شما کاسته میشود. نقشه مراکز دیدنی و تفریحی استانبولبنابراین اگر میخواهید در های سیزن تور استانبول خریداری کنید ما هتل های زیر را به شما پیشنهاد میدهیم.هتل های سه ستاره استانبول اکثرا کیفیت نامطلوبی دارند و ما با این پیش فرض که شما برای گردش و استراحت قصد خرید تور استانبول را دارید،هتل های چهار ستاره به بالا را پیشنهاد میدهیم، زیرا هتل های سه ستاره واقعا کیفیت خوبی ندارند.

شرایط خرید تور استانبول در لو سیزن

پرواز های استانبول در لو سیزنپاییز و زمستان ایام لو سیزن استانبول است،این ایام مناسب افرادی است که قصد خرید لباس و... را دارند یا به دنبال تور لحظه آخری استانبول هستند.   پاییز فصل خوبی برای خرید تور تهران استانبول است، زیرا از ابتدای این فصل با بازگشایی مدارس تعداد تقاضا برای تور ترکیه استانبول کاهش یافته و به تبع آن قیمت پرواز ها و هتل ها نیز کاهش می یابد.

شرایط خرید تور استانبول در لو سیزن

پرواز های استانبول در لو سیزن

پاییز و زمستان ایام لو سیزن استانبول است، این ایام مناسب افرادی است که قصد خرید لباس و … را دارند یا به دنبال تور لحظه آخری استانبول هستند. پاییز فصل خوبی برای خرید تور تهران استانبول است، زیرا از ابتدای این فصل با بازگشایی مدارس تعداد تقاضا برای تور ترکیه استانبول کاهش یافته و به تبع آن قیمت پرواز ها و هتل‌ها نیز کاهش می‌یابد.

          برای مشاهده تور های استانبول کلیک کنید.   

تلفن تماس : 09120149115