شنبه تا 5 شنبه از ساعت 9 تا 17
09120149115 02188307019
02188307019
09120149115

هتل 3ستاره آتور

معرفی هتل 3ستاره آتور

هتل آتور یکی از هتل های سه ستاره نوساز در مشهد است . که در سال 1396 افتتاح شد . این هتل به هتل های دیگری همچون : هتل ارگ و هتل خاور مشهد بسیار نزدیک است . فاصله ی هتل تا حرم مطهر رضوی 12 دقیقه می باشد . که باب الرضا درب ورودی آن می باشد . سپس وارد صحن جامع رضوی خواهید شد که بزرگ ترین صحن حرم است .

 

هتل آتور دارای لابی زیبا و مدرنی می باشد که با معماری اصیل ایرانی طراحی شده است . فضای آرامش بخش لابی ، محل مناسبی برای اوقات فراغت میهمانان می باشد . از دیگر مزایای این هتل پارکینگ وسیع و روباز آن است . همین امر ، سبب می شود میهمانانی که با خوردرو شخصی به این هتل مراجعه می کنند ، نگرانی از بابت پارک خودرو نداشته باشند .

 

 

اتاق های هتل آتور

هتل آتور دارای اتاق های دوتخته ، سه تخته و چهارتخته ای می باشد که بسیار شیک هستند . اتاق های دوتخته برای زوج های جوان ، اتاق های سه تخته برای خانواده های کم جمعیت و اتاق های چهارتخته برای گروه های دوستانه ، بهترین گزینه ی انتخابی می تواند باشد . این هتل در اتاق های خود امکاناتی مانند : یخچال ، تلویزیون ، مینی بار ، سشوار و … را فراهم کرده است . اتاق های این هتل طراحی زیبایی دارند ، به گونه ای که با ورود به اتاق ، زیبایی و جلوه آن را به خوبی مشاهده خواهید کرد .

 

 

 

 

 

کافی شاپ و رستوران هتل آتور

هتل آتور کافی دارد که یک مکان دنج و زیبا در هتل محسوب می شود . این مکان بهترین گزینه برای خلوت های دونفره و گپ و گفت های دوستانه است . انواع نوشیدنی های سرد و گرم با کیفیتی عالی همراه دسر و نوشیدنی های خنک نیز در کافی شاپ هتل سرو می گردد . رستوران هتل نیز دارای فضای متفاوتی است که با ورود به رستوران قابل مشاهده است . این رستوران در طبقه منفی یک هتل طراحی شده است و راه ورودی رستوران در کنار ورودی اصلی هتل قرار دارد . به همین دلیل علاوه بر میهمانان مقیم هتل ، مردم عادی نیز می توانند از رستوران استفاده نمایند . در رستوران هتل ، غذاهای عربی و ایرانی به صورت منو انتخابی سرو می شود .

 

 

مکان های مجاور این هتل

آدرس هتل آتور را یادداشت نموده و همراه خود داشته باشید ، زیرا در مواقع اضطراری ( گم شدن ) می تواند کمک کند تا این هتل را زودتر بیابید . به دلیل موقعیت مکانی خوب هتل ، شما به بازار بلور و بازار ساعت که یکی از عمده ترین بازارهای ساعت مشهد با برندهای مختلف است ، دسترسی خواهید داشت .

قوانین  هتل3ستاره آتور

ساعت تحویل و تخلیه اتاق 

  • ساعت تحویل اتاق ۱۴:۰۰
  • ساعت تخلیه اتاق ۱۲:۰۰

نیم شارژ ورود و خروج هتل آتور

  • نیم شارژ خروج تا ساعت ۱۶ نیم بهاء و از ساعت ۱۸ به بعد به صورت کامل دریافت خواهد شد.
  • درخواست نیم شارژ ورود فقط در صورت موجود بودن اتاق امکان پذیر است.

هزینه های اقامت کودک درهتل آتور

  • هزینه اقامت کودک زیر ۳ سال: رایگان
  • هزینه اقامت کودک ۳ تا ۵ سال: نیم بهاء

 

 

تلفن تماس : 09120149115