شنبه تا 5 شنبه از ساعت 9 تا 17
09120149115 02188307019
02188307019
09120149115

هتل وان سوییت

وان سوئیت 469x350 - هتل وان سوییت

 

هتل وان سوئیت وان (van suite hotel)  یک هتل در وان در کشور ترکیه است که از استخر و پارک آبی کاگداس آکوا 1.8 و از مسجد یولو کامی وان 3.7  کیلومتر فاصله دارد.

هتل وان سوئیت یکی از اقتصادی ترین هتل ها د شهر وان ترکیه محسوب میشود . وان سوئیت با داشتن امکانات بسیار خوب به ما نشان داده یافتن هتلی با قیمت مناسب در شهر وان کار دشواری نیست.

سوئییت - هتل وان سوییت

مهمانانی که خودرو در اختیار دارند، قادر خواهند بود آن را در پارکینگ رایگان هتل قرار بدهند .  هتل وان سوئیت وان فاقد رستوران اختصاصی است، اما در چند قدمی آن یک رستوران با کیفیت وجود دارد. برای سرو نوشیدنی نیز کافیست از هتل خارج شده و کمی پیاده روی کنید. اینترنت وای فای بصورت رایگان در اختیارتان قرار خواهد گرفت . هتل مدعی است سرعت دسترسی به اینترنت از طریق شبکه بی سیم آن بالا است .

 

یکی از نکات بسیار مهم درباره هتل وان سوئیت توانایی کارمندان آن به منظور صحبت به زبان فارسی است.

هتل مدعی است پرسنل آن به سه زبان  ترکی ، انگلیسی  و فارسی تسلط دارند . البته برخلاف هتل های دیگر شهر های ترکیه همچون استانبول ، آنکارا و شهر های ساحلی همچون آنتالیا و کوش آداسی ، این موضوع تعجبی نیست.

وان در شرق ترکیه قرار گرفته و نزدیکترین شهر به ایران محسوب میشود . این موضوع سبب شده تورهای زمینی زیادی به مقصد آن برگزار شوند.

کاهش هزینه ها ، ازدیاد سفر ایرانیان به تور وان را در پی داشته است .در نتیجه در بخش پذیرش بسیاری از هتل های وان ، حداقل یک فرد مسلط به زبان فارسی حضور دارد.

 

همانطور که از نام وان سوئیت پیداست ، به جای اتاق ، سوئیت هایی بزرگ در اختیارتان قرار می دهد. آن ها دارای آسپزخانه هستند به همین دلیل برای کاهش هزینه ها قادر خواهید بود از رفتن به رستوران خودداری کرده و شخصا پخت و پز کنید.

 هر سوئیت دارای ماشین لباسشویی ، یخچال فریزر ، سینک و کابینت است . البته کابینت ها خالی بوده و وسایل خاصی درونشان وجود ندارد!

 

تلفن تماس : 09120149115