شنبه تا 5 شنبه از ساعت 9 تا 17
09120149115 02188307019
02188307019
09120149115

هتل هالدی

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید : www.siyahatmandegar.comhttps://www.instagram.com/mandegarEP

هتل هالدی وان ( haldi otel)  یک هتل 4ستاره در وان در کشور ترکیه است که از استخر و پارک آبی کاگداس آکوا 1.6 و از مسجد یولو کامی وان 3.3 کیلومتر فاصله دارد.

 

اگر به دنبال یک هتل مخصوص اقامتی خانوادگی هستید ، کمتر گزینه ای به خوبی هالدی وان پیدا خواهید کرد.

هتل هالدی وان در مجموع دارای 80 اتاق بوده  و امکانات آن از یک 4ستاره معمولی به مراتب بالاتر است.از جمله سرویس های رایگان ولی بسیار کاربردی آن باید به پارکینگ و اینترنت وای فای اشاره کرد .

اگر تصمیم به سفر با خودرو شخصی به ترکیه گرفتید، باید بدانید مجموعه اجازه میدهد اتومبیل خود را بدون نیاز به پرداخت هزینه ای اضافی در مکانی امن و کاملا نزدیک به خود نگهداری کنید.این موضوع برای افرادی که به کرایه کردن خودرو فکر میکنند نیز خوشحال کننده است.

دسترسی به اینترنت وای فای توسط هتل هالدی وان بصورت رایگان برای مسافران فراهم شده است . پیشنهاد میکنیم از مجاورت با رستوران بسیار محبوب MAHALL CITY  که در چند قدمی این هتل قرار دارد استفاده کرده و حداقل یک وعده غذایی در آن نوش جان کنید.

 

 

 

امکان سرو انواع نوشیدنی در هر ساعت دلخواه نیز صدق میکند

هتل هالدی وان ترکیه در مرکز شهر ، خیابان جمهوریت بوده و فاصله 3 دقیقه ای از مراکز خرید را دارد.

موقعیت خوب ، صبحانه بسیار خوشمزه ، کارکنان حرفه ای و دارای رفتار دوستانه و امکانات اتاق ها سبب شده برخی از گردشگران در نظرات خود، این هتل را بی نظیر و مثال زدنی خطاب کنند.

نکته اینجاست هالدی ، یکی از مجبوب ترین هتل های شهر وان برای توریست های ایرانی محسوب میشود و توریست های زیادی از کشورمان بدون تلاش برای امتحان کردن سایر هتل ها ، همیشه در تور وان خود در آن جا اقامت پیدا میکنند.

برای افراد دوست دار خرید ، مجاورت هتل هالدی وان با تعدادی مرکز خرید یک مزیت محسوب میشود. و داشتن موقعیت مکانی خوب را باید از جمله مهمترین مزیت های این هتل نام برد.

 

تلفن تماس : 09120149115