شنبه تا 5 شنبه از ساعت 9 تا 17
09120149115 02188307019
02188307019
09120149115

هتل آدینه

هتل آپارتمان آدینه قشم در بلوار سپیدار و نزدیک مرکز شهر واقع شده است.ساخت این هتل آپارتمان ۲ ستاره درسال ۱۳۹۵ به اتمام رسید و با ۱۳ اتاق و در چهار طبقه پذیرای مسافران جزیره قشم می باشد.

برای یک نوشیدنی و کمی خستگی درکردن می توانید به کافی شاپ هتل آپارتمان مراجعه کنید.از نقاط قوت هتل آپارتمان آدینه قشم می توان به موقعیت منحصر به فرد آن در جزیره اشاره کرد،با حدود ۳۰ دقیقه پیاده روی می توانیددرکنار دریای نیلگون خلیج فارس باشید،و با ۱۰ دقیقه رانندگی از قلعه پرتغالی ها و بازار قدیم قشم دیدن کنید.

با طی مسافت ۱۵ دقیقه ای با غار خربس،که از جاذبه های دیدنی استان هرمزگان به شمار می رود،می رسید.با ۲۵دقیقه هم می توانید از دره ستارگان قشم دیدن کنید.اگر از علاقمندان به گشت و گذار در مراکز خرید هستید،با ۵تا۱۰ دقیقه رانندگی به مرکز خرید ستاره قشم،بازار فردوسی و سیتی سنتر قشم دسترسی دارید.برای صرف غذادر جزیره قشم،رستوران عزیزی و رستوران نعیم،با۵تا۱۰ دقیقه رانندگی از هتل آپارتمان آدینه قشم،از گزینه های نزدیک به شما هستند.

با فرودگاه قشم۴۵ دقیقه و با ترمینال اتوبوس حدود۱۰ دقیقه با خودرو فاصله است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

قوانین و مقررات هتل آدینه

ساعت تحویل اتاق : ۱۴

ساعت تخلیه اتاق : ۱۲

هزینه اقامت کودکان زیر ۳ سال ( در صورت عدم استفاده از سرویس اضافه ) رایگان می باشد و ۳ تا ۵ سال ( در صورت عدم استفاده از سرویس اضافه ) نیم بها می باشند .

پذیرش خانم تنها با مدارک کامل شناسایی امکان پذیر می باشد .

پذیرش زوجین با صیغه نامه دارای مهر برجسته به همراه مدارک کامل شناسایی امکان پذیر می باشد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو هتل آدینه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری سیاحت ماندگار

۰۲۱-۸۸۳۰۷۰۱۹

۰۹۱۹۸۰۱۱۲۴5

تلفن تماس : 09120149115