شنبه تا 5 شنبه از ساعت 9 تا 17
09120149115 02188307019
02188307019
09120149115

هتل آتامان

هتل آتامان قشم در نزدیکی میدان حافظ قرارگرفته است . این هتل ۴ستاره در سال ۱۳۹۷ و با تعداد ۵۸ اتاق درهفت طبقه تاسیس شد . فضای آرام رستوران و کافی شاپ هتل به همراه منوی متنوع غذای ایرانی و نوشیدنی ها،گزینه ای مناسب برای صرف غذامی باشد.جدای از امکانات،هتل آتامان قشم از موقعیت جغرافیایی خوبی نیز برخوردار است.

پارک زیتون و بوستان سینما دریا برای تفریح وقدم زدن در کنار ساحل مناسب اند و تنها با ۱۵ دقیقه پیاده روی از هتل به آنها خواهید رسید.برای بازدید از قلعه پرتغالی ها به ۱۰ دقیقه وبرای تماشای دره ستارگان به ۲۰ دقیقه رانندگی احتیاج دارید.اگر تصمیم داشتید رستوران های دیگری را هم در قشم امتحان کنید،میتوانید به بلوار ولیعصر و یا خیابان دانشمند،که به رستوران های فست فودش معروف است،در نزدیکی هتل بروید.

درصورتی که قصد خریددر جزیره قشم دارید،با حدود ۱۰ دقیقه پیاده روی به سیتی سنتر ۱و۲ قشم می رسید.مجتمع تجاری بین المللی زیتون قشم هم با حدود۱۵دقیقه پیاده روی و یا ۴ دقیقه رانندگی از هتل آتامان  فاصله دارد و از مراکز خرید محبوب در جزیره می رود.فاصله محل اقامت شماتا فرودگاه قشم حدود ۴۵ دقیقه و تا ترمینال اتوبوس ۱۰ دقیقه می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

قوانین و مقررات هتل آتامان

ساعت تحویل اتاق : ۱۴

ساعت تخلیه اتاق : ۱۲

هزینه اقامت کودکان زیر ۳ سال ( در صورت عدم استفاده از سرویس اضافه ) رایگان می باشد و ۳ تا ۵ سال ( در صورت عدم استفاده از سرویس اضافه ) نیم بها می باشند .

پذیرش خانم تنها با مدارک کامل شناسایی امکان پذیر می باشد .

پذیرش زوجین با صیغه نامه دارای مهر برجسته به همراه مدارک کامل شناسایی امکان پذیر می باشد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو هتل آتامان با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری سیاحت ماندگار

۰۲۱-۸۸۳۰۷۰۱۹

۰۹۱۹۸۰۱۱۲۴5

تلفن تماس : 09120149115