شنبه تا 5 شنبه از ساعت 9 تا 17
09120149115 02188307019
02188307019
09120149115

سرطان

 

 

سرطان محکوم به درمان شدن است!


پیشرفت در تکنولوژی و نحوه درمان سرطان در چند سال اخیر موجب شده نرخ درمان بیماران سرطانی افزایش چشمگیری داشته باشد. در حالی که 50 سال قبل، عمل جراحی تنها گزینه برای بیماران سرطانی بود؛ اما امروزه شیمی درمانی و رادیوتراپی با استفاده از داروهای به روز توانسته اند امید به بهبودی را در بیماران سرطانی به میزان قابل توجهی افزایش دهند. تعداد کلینیک های تخصصی درمان سرطان و بیمارستان‌های مجهز به دستگاه های پیشرفته جهت انجام شیمی درمانی و رادیوتراپی به خصوص در ایران، سرعت درمان بیماران را افزایش داده و تقریباً تمام بیماران سرطانی پس از تشخیص بیماری، به منظور جلوگیری از پیشرفت و بالا رفتن گرید سرطان بلافاصله برای درمان به کلینیک ها و بیمارستان های تخصصی معرفی می شوند.

چون در حال حاضر موفقیت در درمان سرطان به تشخیص زود هنگام بیماری در مراحل پایین، حفظ روحیه بیمار و درمان با به روزترین تکنولوژی ها بستگی دارد؛ تمام بیمارستان ها و کلینیک های تخصصی کنسر در ایران در تلاشند که به منظور حفظ جان بیماران روش های درمانی خود را به روز کرده، از روانپزشکان به منظور ارتقاء سطح روحی بیماران بهره ببرند و با برگزاری همایش ها و سمینارها به ارتقای دانش و اطلاعات بیماران کمک کنند. آمارها نشان می دهد که آگاهی دادن به مردم در مورد بیماری کنسر و روشهای پیشگیری و همچنین روش های معکوس کردن آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

در حال حاضر برخی از انواع سرطان ها مانند سرطان سینه، پروستات و روده بزرگ جزو کنسر هایی هستند که در مراحل اولیه با درصد موفقیت بسیار بالا به راحتی درمان می شوند. با پیشرفت تکنولوژی، درمان کنسر مغز و پانکراس نیز در ۴۰ سال اخیر رشد قابل توجهی داشته است.

تلفن تماس : 09120149115