شنبه تا 5 شنبه از ساعت 9 تا 17
09120149115 02188307019
02188307019
09120149115

تورکویرگردی کویرشاهرود

 

 

«در نقشه نیست، دنبالش نگرد، جالب ترین جاها در نقشه نیستند» از « هرمان ملویل»

 

هر کس به دلیلی سفر میکند.. کسب آرامش ، لذت ، تجربیات جدید … و ما بر آنیم سیاحتی ماندگار و خاطره انگیز را برایتان به ارمغان آوریم.

سیاحت ماندگار با برپایی تورهای ایرانگردی ، طبیعت گردی و بوم گردی به صورت تخصصی و متفاوت سعی در ایجاد نوع جدیدی از گردشگری و ثبت تجربیات به یاد ماندنی برای دوست داران طبیعت دارد.

اقامت در محیط روستایی ، همنشینی با مردم پر از صفای روستا ،دیدار از اماکن عرفانی ، سوارکاری در جنگل ، بازدید از مزرعه ها و همکاری در کاشت درختان و گیاهان ، چشیدن طعم غذای بی نظیر شکارچیان و جنگلبانان ، بازدید از گونه های مختلف گیاهی و جانوری ، گذار از میان کندوهای زنبور عسل و لذت بردن از شیرینی عسل خالص و ……………..

یکی از نکات در نظر گرفته شده توسط شرکت سیاحت ماندگار آزادی عملِ گردشگر در انتخاب می باشد که در بسیاری از تورهای ارائه شده، با توجه به خودرو در اختیار و لیدر اختصاصی صورت می پذیرد.

تمامی تورها به گونه ای برنامه ریزی شده اند که در ایام تعطیل هفته و بدون نیاز مسافر به گرفتن مرخصی از محل کار انجام گردد اما ذکر این نکته ضروریست که در صورت تکمیل گروه چهار نفری ، تمامی تورها در سایر روزهای هفته نیز قابل اجرا خواهد بود.

تمام وعده های غذایی و میان وعده در سفرهای اجرا شده توسط شرکت مسافرتی سیاحت ماندگار از غذای محلی و بومی منطقه و تهیه شده از مواد تازه ی محلی می باشد. ( هزینه تمامی وعده ها به عهده ی ماست )

سیاحت ماندگار تلاش می کند با فراهم آوردن امکان لمس زندگی در طبیعت و روستا ( باایجاد برنامه های متنوع ) در کنار لحظات شاد و مفرح آرامش را به مسافران عزیز هدیه نماید.

 

تور کویر نوردی : 

استقبال به محض ورود به ترمینال شاهرود توسط خودرو آفرود ( دو دیفرانسیل) در اختیار و لیدر محلی
استراحت در اقامتگاه سنتی در بسطام
دیدار از مقبره سلطان العارفین بایزید بسطامی
بازدید از موزه حیات وحش و آشنایی با گونه های جانوری متعدد منطقه ی حفاظت شده خوارتوران ( دومین منطقه ی حفاظت شده ی جهان از نظر وسعت )

اسکان در بهترین اقامگاه بومی و محلی در روستای قلعه بالا ( ماسوله ی کویر )
بازدید از روستا – کلاته – قلعه ی قدیمی و قنات
همنشینی با اهالی روستا و مشارکت در انجام کارهای روستایی ( در صورت تمایل )
روستاگردی – رمل نوردی – پیاده روی در رمل – کویر نوردی ( آفرود )
شب نشینی به همراه چای و سیب زمینی ذغالی

پذیرایی :

سه وعده صبحانه – ناهار – شام

غذاهای محلی ( چلوگوشت و دیگی ( غذای چوپانان)) تهیه شده از گوشت و مواد اولیه ی تازه و بومی ( تمام وعده ها و میان وعده به عهده تور ).

( امکان بازدید از منطقه ی حفاظت شده و زیستکره خوارتوران به صورت سافاری )

سایر خدمات :

خودرو دو دیفرانسیل در اختیار – لیدر بومی – بیمه و هر آنچه از یک سفر به یاد ماندنی می خواهید .

در صورت تکمیل گروه چهار نفری تور در سایر روزهای هفته نیز قابل اجرا خواهد بود.

 

 

تلفن تماس : 09120149115