شنبه تا 5 شنبه از ساعت 9 تا 17
09120149115 02188307019
02188307019
09120149115

ترکیه

تور ترکیه

تور ترکیه به دلیل داشتن جاذبه های گردشگری استانبول و آنتالیا، یکی از پرفروش ترین تورهای مسافرتی به شمار می رود. تور ترکیه نیز یکی از تورهایی است. که بیشترین طرفدار را در میان ایرانیان دارد و البته به دلیل قیمت مناسبی هم که نسبت به سایر تورهای خارجی دارد و البته مقصد بی نظیرش، روزانه مسافران ایرانی زیادی را به خود جلب می کند.

آنتالیا پر طرفدارترین در بین شهرهای ساحلی ترکیه و استانبول پرطرفدارترین تور در بین تمامی تورهای خارج کشور برای ایرانیان است. به غیر از این دو مسیر کوش آداسی، بدروم، مارماریس هم جز دیگر تورهای پرطرفدار در بین ایرانیان هستند.

 

تور ترکیه

تور  لحظه آخری

کشور ترکیه یکی از پربازدیدترین کشورهای دنیا است. سالانه مردم زیادی برای داشتن سفری کم هزینه و بازدید از جاذبه های توریستی به شهرهای استانبول و آنتالیا در این کشور دیدنی سفر می کنند. یکی از بهترین راه ها برای سفر ارزان. تورهای لحظه آخری ترکیه است. مسافرانی هستند که برای سفر ارزان تورهای لحظه آخری را انتخاب میکنند.

قیمت تور

می توانید با مشاهده قیمت تور ترکیه از وب سیاحت ماندگار تور مورد نظر خود را با توجه به درجه و کیفیت هتل و زمان پروازهای مختلف آن انتخاب کنید. قیمت تورهای ترکیه با توجه به کلاس پروازی و کیفیت هتل ها متفاوت است.

رزرو تور

تور ترکیه مد نظر خود را با استفاده از فیلترهای مختلف و تاریخ دلخواه خود انتخاب کنید. و با برقراری تماس تلفنی با همکاران ما در آژانس مسافرتی سیاحت ماندگار،تور خود را رزرو کنید.

تور ارزان

با توجه به اینکه سیاحت ماندگار ارزان ترین تورهای مسافرتی را برای کاربران ارائه می دهد. می توانید تور ارزان ترکیه را با توجه به تخفیف تورها. مناسبت ها و کیفیت هتل های شهرهای ترکیه انتخاب نمایید. رزرو تور لحظه آخری  هم می تواند راه مناسبی برای یک سفر اقتصادی باشد.

لطفا جهت اطلاع از آخرین پروازها و تورها به سایت فروش سیاحت ماندگار سری بزنید….

تلفن تماس : 09120149115