شنبه تا 5 شنبه از ساعت 9 تا 17
09120149115 02188307019
02188307019
09120149115

بلیط هواپیما

                                                     بلیط هواپیما

خرید بلیت هواپیما در سیاحت ماندگار ، بزرگترین و معتبر ترین آژانس هواپیمایی در ایران ، توانسته ایم با ارائه ارزانترین قیمت بلیت هواپیما از تمامی ایرلاین های معتبر جهان ، محبوبیت بالایی در میان مسافران پروازهای داخلی و خارجی کس کنیم .از طرفی  دیگر  توانسته ایم با پشتیبانی 24 ساعته ، هنگام و پس از رزرو بلیط هواپیما رضایت بسیاری از مشتریان را جلب کنیم .

خرید بلیط پرواز داخلی از سیاحت ماندگار

با امکان جستجوی آنلاین و پرداخت هزینه بلیط هواپیما با استفاده از کارت های شتاب ، میتوانید خرید بلیت هواپیما داخلی را از طریق سایت بلیط هواپیما سیاحت ماندگار آسان تر از همیشه انجام دهید . همچنین برای خرید بلیط ارزان هواپیما داخلی در سامانه آنلاین فروش بلیط هواپیما سیاحت ماندگار با دسترسی به تمامی پروازهای ایران ، انتخاب گسترده ای برای خرید پرواز داخلی ارزان خواهید داشت. سامانه فروش آنلاین بلیط داخلی از سیاحت ماندگار برای تمامی شهرهای ایران که امکانات فرودگاهی دارند فعال است و بدین ترتیب میتوانید بلیط داخلی هواپیما را از ما به آسانی خریداری نمایید.

خرید بلیط پرواز خارجی از سیاحت ماندگار

با خرید بلیط خارجی از سیاحت ماندگار از مزایای زیادی برخوردار خواهید شد . نخستین و مهم ترین مزیت رزرو پرواز خارجی در آژانس هواپیمایی ما امکان پرداخت ریالی از طریق کارت های شتاب است.برای رزرو بلیط هواپیما خارجی در سیاحت ماندگار دیگر نیازی به کردیت کارت نخواهید داشت. از طرف دیگر با استفاده از سیستم آنلاین ما به طیف گسترده ای از ایرلاین های معتبر سراسر جهان دسترسی خواهید داشت.از این رو گزینه بیشتری برای خرید بلیط ارزان هواپیما خارجی در اختیار شما خواهد بود .  در اینجا با دسترسی به بیش از 900 ایرلاین در سراسر جهان و فروش بی واسطه بلیت هواپیما ،امکان خرید بلیط ارزان خارجی به آسانی مقدور است.

برای خرید بلیط پرواز خارجی در سامانه سیاحت ماندگار تنها به اندازه یک جستجوی پرواز تا کلیلی ساده برای نهایی کردن خرید فاصله دارید.

خرید بلیت هواپیما سیستمی

در اینجا امکان رزرو بلیط هواپیما بصورت سیستمی برای تمامی پروازهای داخلی و خارجی در دسترس کاربران قرار گرفته است . اگه برنامه سفر مشخصی دارید بلیط سیستمی هواپیما را میتوانید هفته ها و یا حتی ماه ها قبل از سفر بصورت آنلاین و با بهترین قیمت رزرو نمایید.

 

خرید بلیت  چارتر هواپیما

اگر به دنبال خرید بلیت هواپیما ارزان هستید ، بلیط چارتر هواپیما گزینه مناسبی است . در اینجا بلیط چارتری هواپیما برای پروازهای داخلی و خارجی در کنار بلیت های سیستمی فراهم شده است . تا کاربران انتخاب گسترده تری برای خرید آنلاین بلیت هواپیما داشته باشن.

خرید بلیت هواپیما لحظه آخری

هنگام خرید بلیت هواپیما اگر با تکنیک های خرید بلیط هواپیما لحظه آخری آشنایی داشته باشید، میتوانید ارزانترین بلیت هواپیما را به راحتی خریداری نمایید. به همین دلیل است که این بلیط یکی از بهترین گزینه ها برای خرید بلیط های هواپیمای ارزان است. که برای خرید کافیست که جستجوی پرواز خود را انجام دهید و پس از مشاهده برچسب لحظه آخری در صفحه نتایج جستجو ، از میان پرواز های موجود مناسب ترین و ارزانترین پرواز لحظه آخری را انتخاب نمایید.

خرید بلیت ارزان هواپیما

برای خرید بلیت هواپیما ارزان به سیاحت ماندگار اعتماد کنید. طی سالیان اخیر ، ما توانسته ایم با دسترسی به تمامی ایرلاین های معتبر داخلی و خارجی و همچنین تمامی پرواز ها اعم از  پروازهای خارجی ، پروازهای داخلی ایران و پروازهای داخلی سایر کشورها ، با ارائه قیمت های رقابتی و بی واسطه به کاربران به محبوبیت بالایی برسیم .

نکاتی برای خرید بلیت اینترنتی هواپیما

    بهترین زمان برای خرید اینترنتی بلیت هواپیما

  •    . برای اینکه از مزایای پرواز ارزان بهره مند شوید ، پیشنهاد ما به شما رزرو بلیت هواپیما 7 هفته پیش از پروازهای خارجی و 2 الی 3 هفته قبل از پرواز های داخلی است.
  •    . برای خرید بلیط لحظه آخری چارتر نیز میتوانید از چند هفته قبل تا یکی دو روز مانده به سفر اقدام کنید.

    بهترین زمان برای خرید ارزانترین بلیت هواپیما

  •  بطور معمول بهترین بلیت های  هواپیما را میتوانید در اواسط هفته و فصل های کم مسافر (آف سیزن ) پیدا کنید . در این مواقع از سال به علت کمبود مسافر قیمت بلیت هواپیما به شدت کاهش می یابد . اما اگر قصد دارید در فصل های شلوغ سال ( پیک سیزن ) سفر کنید ، پیشنهاد میکنیم که حداقل 30 روز قبل از سفر برای خرید بلیت هواپیما اقدام کنید.

تلفن تماس : 09120149115