شنبه تا 5 شنبه از ساعت 9 تا 17
09120149115 02188307019
02188307019
09120149115

تور استانبول تابستان 1402

تور استانبول بهار 1402

استانبول پایتخت ترکیه نیست . ولی از ناپلئون بناپارت نقل است . ” اگر دنیا یک کشور بود ، پایتخت آن استانبول می بود ” همین کافیست که تور استانبول پرطرفدارترین سفر ما ایرانیان باشد .تور استانبول بهار 1402

استانبول فقط یک شهر نیست . استانبول بخشی از 2 قاره را در خود جای داده است . در کنار 3 دریا قرار گرفته است . در طول تاریخ پایتخت 4 امپراطوری بزرگ بوده است . مورخان می گویند بر روی 7 تپه ساخته شده است . دهها اسم در طول تاریخ داشته است . به عنوان شهر 1000 مسجد شناخته می شود . ولی واقعیت این است که 3113 مسجد دارد . و میلیون ها مسافر که سالانه با تور استانبول به این شهر سفر می کنند .

این شهر پس از اینکه 16 قرن پایتخت نه تنها یک کشور ، بلکه چندین امپراطوری بوده است . با شکل گیری جمهوری ترکیه توسط مصطفی کمال آتاترک در سال 1923 به دلیل نداشتن عمق استراتژیک به عنوان پایتخت انتخاب نشد . جالب اینجاست که برای اولین بار در همین سال ، توسط آتاترک رسما ” استانبول ” نام گرفت . هرچند در طول سالهای سلطنت عثمانی ها همواره با این نام و یا نامهای نزدیک به استانبول یاد می شده . ولی تا قبل از تاریخ ، نام این شهر هرگز رسما استانبول نبوده است .

همانطور که در بالا گفته شد ، این شهر در قدیم نامهای بسیاری داشته است . معروفترین آن نامهای قدیمی ، قسطنطنیه است . نامی برگرفته از کنستانتین کبیر ، امپراطور بزرگ روم .

در متون فارسی قدیم از شهر استانبول با عنوان تخت روم یاد شده است . نامی که نشان دهنده ی پایتخت امپراطوری روم است . تصور کنید باید به جای ” تور استانبول ” درباره ” تور تخت روم ” مطلب می نوشتیم . از دیگر نامهای استانبول می توان به پایتخت ، دارالسعادت و باب العالی اشاره کرد .

چرا تور استانبول پرطرفدار است ؟

تاریخ غنی و پرماجرای استانبول ومیراثی که از آن به جای مانده ، حال و هوای دوست داشتنی ، غذای خوشمزه ، زندگی شبانه هیجان انگیز ، مراکز خرید و تفریحی متعدد و تنوع محصولات والبته جذابیت جادویی استانبول ، تور استانبول را اینقدر پرطرفدار کرده است . 

مسافرران ممکن است به دلایل مختلف تور استانبول را انتخاب کنند . کسی با علاقه به مراکز تاریخی و فرهنگی و با هدف بازدید ، می تواند با تور به استانبول سفر کند .

مسافری دیگر با هدف خرید لباس و پوشاک ، تور استانبول را انتخاب کند . تور استانبول می تواند انتخاب خوبی برای ماه عسل باشد . و یا تور تور استانبول نوروز 1403 بسیار پرطرفدار است .

بسیاری از مسافران ، جذب همان جذابیت جادویی استانبول می شوند . تور استانبول را رزرو می کنند و به استانبول سفر می کنند . بر این باورند که تور استانبول همیشه انتخاب خوبی است . در خیابانهای استانبول می توان بدون هیچ مقصدی پرسه زد . در استانبول می توان بدون برنامه روز را آغاز کرد و تا پاسی از شب سرگرم بود . و از تک تک لحظات لذت برد .

استانبول تمامی سلیقه ها و علایق را پوشش می دهد . همین باعث می شود اکثر مسافران پیگیر تور استانبول باشند . حتی اگر قبلا بارها به استانبول سفر کرده باشند . استانبول مقصدی نیست که مسافران فقط یک بار به آن سفر کنند .

برای خرید تور استانبول باید نوع سفر رامشخص کنید . یعنی مشخص کنید که به دنبال تور زمینی استانبول هستید یا تور هوایی آن ؟ همچنین باید هتل موردنظرتان را انتخاب کنید . ضمن اینکه باید بدانید که مهمترین فاکتور تاثیر گذار روی قیمت تور استانبول از تهران و سایر شهرها ، تاریخ سفر است .

 

جهت مشاهده پکیج ها کلیلک کنید

جهت رزرو تور و کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

۰۲۱-۸۸۳۰۷۰۱۹

۰۹۱۲۰۱۴۹۱۱۵

۰۹۱۹۵۷۵۳۳۲۳

 

"<yoastmark

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    تلفن تماس : 09120149115