شنبه تا 5 شنبه از ساعت 9 تا 17
09120149115 02188307019
02188307019
09120149115

تور هوایی آلانیا ویژه نوروز ۱۴۰۲

راهنمای سفر به آلانیا با سیاحت ماندگار

خرید تور آلانیا و سفر به این شهر توریستی در ترکیه همواره در صدر جدول علاقه مندی های ایرانیان برای سفر بوده است . آلانیا یکی از زیباترین شهرهای ساحلی و توریستی ترکیه است که هر ساله گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند . این شهر ترکیبی از منظر جنگلی در کنار سواحل پاک و زیبا ست و به همین دلیل سفر به آلانیا می تواند به رویایی ترین سفر شما تبدیل شود . آرامش بی نظیر شهر آلانیا موجب شده تا بسیاری از مسافران این شهر ساحلی ترکیه را برای گذراندن تعطیلات خود انتخاب کنند . با خرید تور آلانیا سیاحت ماندگار می توانید در هر زمان از سال با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت سفر خود را برنامه ریزی کرده و تعطیلات خود را رویایی سپری کنید .تور هوایی آلانیا ویژه نوروز ۱۴۰۲

مدارک مورنیاز برای خرید تور آلانیا

برای خرید تور آلانیا تنها به پاسپورت با حداقل ۷ ماه اعتبار نیاز دارید . مسافران ایرانی برای سفر به ترکیه و اقامت تا ۹۰ روز نیاز به ویزا ندارند و سفر به این کشور تنها با در دست داشتن گذرنامه امکان پذیر است . در صورتی که قصد اقامت در آلانیا برای بیش از ۹۰ روز را داشته باشید ، لازم است از راه های قانونی برای اخذ ویزای این کشور اقدام کنید.

بهترین زمان برای سفر به آلانیا

آلانیا یکی از بهترین شهرهای توریستی و ساحلی ترکیه است و اکثر مسافران برای تجربه تفریحات آبی هیجان انگیز و استراحت در سواحل شنی بکر راهی این شهر می شوند . آب و هوای آلانیا مدیترانه ای است و این شهر تابستان های گرمی تجربه می کند . به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به آلانیا فصل بهار و تابستان است ، زیرا در این فصول از سال می توانید به راحتی در سواحل بکر آلانیا گشت و گذار کنید و از سفر خود نهایت لذت را ببرید .

برای مشاهده پکیج تور زمینی آلانیا کلیک کنید!

تلفن تماس : 09120149115