شنبه تا 5 شنبه از ساعت 9 تا 17
09120149115 02188307019
02188307019
09120149115

توردبی

 تور دبی 

قیمت  تور دبی به عوامل گوناگونی وابسته است.  ازجمله رزرو بهترین ومناسب ترین هتل های این مقصد زیبای گردشگری. و عواملی همچون وعده های غذایی، بلیط رفت و برگشت هواپیما، نوع خدماتی که ارائه سیمکارت وبسیاری ازموارد دیگر. آژانس سیاحت ماندگار با ارائه خدماتی از قبیل رزرو تور، تور لحظه آخری، تور ارزان وتوردبی با هواپیمایی ماهان سعی بر تدارک سفری دلپذیر برای شما عزیزان دارد.

"<yoastmark

 

رزرو تور دبی

برای رزرو توردبی می توانید با مشخص نمودن تورلحظه آخری دبی و انتخاب تاریخ رفت وبرگشت ازمیان تورهای نمایش داده شده،توردلخواهتان را  رزرو نمایید.

 

اگر بدانید که بیشترین هزینه های سفر مربوط به کدام بخش است ،به سادگی بامدیریت قیمت توردبی ،می توانید تور ارزان دبی را انتخاب کرده وسفری ارزان تر را تجربه کنید. پیشنهاد ما به شما تورهای دبی آژانس مسافرتی سیاحت ماندگار است.

 

زمان تور مناسب شما نیست؟

دراین بخش ما منتخبی از تورهای دبی را قرارداده ایم. و حق انتخاب باشماست که با  زمان و مدت اقامت و هتل و حتی پرواز و سایر خدمات ازجمله گشت شهری، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و….. رامشخص کنید.

 

تور های دبی و جاذبه های گردشگری

دبی شهری پرتکاپو، با فرهنگی غنی و هتل های مجلل ،

مقصدی بی نظیر برای مسافران و گردشگران در امارات متحده عربی است.

تور های متنوع و بازدید از مناظر دیدنی ،

غذا و خرید، تنها معدود کارهایی است که می توانید در تور های آژانس سیاحت ماندگار تجربه کنید.

 

ما در کنار شما هستیم

ما با بررسی امکانات مختلف پروازها و هتلهای شهر زیبای دبی،  مجموعه ای از پکیج های متناسب با زمان و بودجه مسافران عزیز را تنظیم و ارائه نموده ایم. و تور های متنوعی را در این زمینه تدارک دیده ایم.

مسافرین گرامی می توانند با بررسی پیشنهادات موجود، سفر متناسب با شرایط خود را انتخاب نمایند. و باقی امور را به دست کارشناسان مجموعه ی سیاحت ماندگار بسپارند.

 

تلفن تماس : 09120149115